Persoonlijke zone
ImprimablePdf
Fernelmont, 06/01/2018, BEL - Corrida de Fernelmont
Rapportenlijst
Zoek:

Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.

1.   800m Insc.: 34, Strt.: 33, Finis.: 33  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. FRISON Aaron 0:03:21
    2. GEORGES Gaspard 0:03:22
    3. SEURIN Victor 0:03:40
     
    Vrouwen - Top
    1. DUPONT Juliette 0:03:31
    2. LAURENT Janelle 0:03:36
    3. WIDART Lucie 0:03:42
     
    Per categorie
    JUG FRISON Aaron 0:03:21
    JUF DUPONT Juliette 0:03:31


    2.   2.95km Insc.: 41, Strt.: 40, Finis.: 39  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. VANDERVORST Edwin 0:10:17
    2. PONCELET Frédéric 0:10:52
    3. GREGORE Valentin 0:11:08
     
    Vrouwen - Top
    1. DELANNAY Lisa 0:13:24
    2. XHENEUMONT Lucie 0:16:28
    3. TMMERMAN Julie 0:16:43
     
    Per categorie
    SEH VANDERVORST Edwin 0:10:17
    VE1 PONCELET Frédéric 0:10:52
    ESH GREGORE Valentin 0:11:08
    JUG FADDA Alexis 0:11:48
    JUF DELANNAY Lisa 0:13:24
    SEF TMMERMAN Julie 0:16:43
    AI1 DORVAL Christelle 0:18:55


    3.   5.9km Insc.: 227, Strt.: 196, Finis.: 193  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. BALTHAZART Nicolas 0:20:19
    2. LEFÈVRE Aurélien 0:20:45
    3. WEITKUNAT Baptiste 0:20:55
     
    Vrouwen - Top
    1. LEMAIRE Romane 0:25:48
    2. DELESTINE Olivia 0:25:50
    3. GIAUX Nadege 0:27:15
     
    Per categorie
    SEH BALTHAZART Nicolas 0:20:19
    VE1 GANTOIS Bernard 0:21:51
    ESH DELESTINNE Damien 0:22:29
    JUF LEMAIRE Romane 0:25:48
    JUG LEJEUNE Clément 0:26:13
    SEF GIAUX Nadege 0:27:15
    AI1 GOFFIN Laure 0:30:35
    VE2 HERNALSTEEN Pascal 0:31:32
    ESF GOURDANGE Adelaide 0:35:26
    AI2 TARGEZ Sabine 0:35:30
    VE3 COPPIETERS Bruno 0:37:33


    4.   8.85km Insc.: 291, Strt.: 237, Finis.: 231  

  • Resultaat
  • Mannen - Top
    1. DURVIAUX Raphaël 0:27:50
    2. MONTOISY Adrien 0:28:00
    3. CELLIER Alexandre 0:29:13
     
    Vrouwen - Top
    1. OULUKOFF Anais 0:36:43
    2. CAPELLE Stephanie 0:38:07
    3. GRÉGOIRE Aude 0:38:49
     
    Per categorie
    SEH DURVIAUX Raphaël 0:27:50
    VE1 PONCELET Xavier 0:31:42
    ESH LIÉGEOIS Bastien 0:34:35
    SEF OULUKOFF Anais 0:36:43
    VE2 LORGE Jean Marc 0:37:00
    VE3 BROOS Bruno 0:39:16
    AI2 CALAPRISTI Christine 0:42:11
    ESF GRAMME Lisa 0:44:37
    AI1 MILICAMPS Bénédicte 0:45:21
    JUF BRICHART Lea 0:51:41
    AI3 DE SAEDELEER Francoise 0:53:19


    Electronic Timing

    Timing en inschrijvingen